SEZÓNNA AKCIA | AUDI LETO 2022

Objavte nové možnosti pre každé dobrodružstvo
AUDI

S letom prichádzajú nové výzvy a dobrodružstvá, na ktoré sa už určite tešíte. Využite sezónny servis vášho vozidla a pripravte sa na dlhé cesty vopred s bezpečnostnou prehliadkou vozidla Audi CarCheck alebo servisom klimatizácie.

Originálnym príslušenstvom Audi získate viac priestoru pre batožinu i na mieru šité transportné riešenia pre vaše individuálne potreby. Navyše s doplnkami z Audi Lifestyle kolekcie vo výhodných cenách na cestách zažiari každý člen posádky vozidla, nech sa už vyberiete kamkoľvek. 


Prezrite si našu kompletnú ponuku produktov z Originálneho príslušenstva Audi teraz so zľavou 15 %**.


Katalóg Sezónna akcia Audi Leto 2022 
Alebo kontaktujte náš tím z oddelenia Príslušenstva a Náhradých dielov za danú prevádzku. 

________________

*Nezáväzné odporúčané MOC s DPH pred (prečiarknuté) a po zľave 15 %*. Autorizovaný servisný partner Audi môže poskytnúť akúkoľvek vlastnú dodatočnú zľavu.

**Odporúčaná minimálna výška zľavy pre zákazníka. Autorizovaný servisný partner Audi môže poskytnúť akúkoľvek ďalšiu vlastnú zľavu. Účasť autorizovaných servisných partnerov Audi na akcii je dobrovoľná. Ponuka platí od 20. 6. 2022 do 31. 8. 2022 alebo do vypredania zásob. Uvedené ceny sú nezáväzné odporúčané ceny v EUR vrátane DPH a sú už po zľave 15 %. V prípade záujmu o zakúpenie či overenie dostupnosti produktov a doplnkov z Originálneho príslušenstva Audi, kontaktujte autorizovaného servisného partnera Audi. Vyhradzujeme si právo na zmeny v cenách, dizajne, tvare, farbe a špecifikáciách uvedených produktov bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky použité v katalógu a na webovej stránke majú len ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti. O prípadných požiadavkách, obmedzeniach a vhodnosti použitia pre váš typ vozidla sa informujte u autorizovaného servisného partnera Audi. Za chyby sadzby a tlače nezodpovedáme.