Porsche Inter Auto Slovakia Ponuky & Akcie

Audi už dnes formuje svet zajtrajška. S progresívnou technológiou, vášnivou kreativitou a novým sociálnym podnetom na zamyslenie. Objavte rozmanitosť našich modelov Audi už teraz.

  1. Ponuky & Akcie
  2. SERVISNÝ VOUCHER 5+ | AUDI
31.12.2021
Ponuky

SERVISNÝ VOUCHER 5+ | AUDI

Využite možnosť dostať vaše vozidlo do správnej kondície. S našou ponukou už nemusíte váhať s návštevou autorizovaného servisu.

AUDI

Zostaňte vy aj vaše vozidlo v tej najlepšej kondícii
 
V TOP forme počascelého roka!

Servisný voucher v hodnote až 180 € s DPH
 

Nikdy nie je neskoro pre bezpečnosť vášho vozidla.


S našou ponukou už nemusíte váhať s opravou alebo výmenou dielov v autorizovanom servise Audi.


Ak vlastníte vozidlo s dátumom prvej evidencie od 1. 1. 2011 do 31. 12. 2017 a vaše vozidlo je aktuálne registrované v Slovenskej republike a spĺňa podmienky uvedené nižšie*, venujeme vám voucher v hodnote 180 € s DPH, ktorý môžete využiť na výmenu Originálnych dielov, náplní a na servisné služby Audi.


Zadajte VIN číslo vášho vozidla a zistíte, či máte nárok na túto servisnú akciu.V prípade, že máte záujem o konkrétnu cenovú ponuku servisu alebo opravy, radi vám vypracujeme cenovú ponuku do 24 hodín, vrátane uplatnenia zliav zo všetkých momentálne prebiehajúcich servisných akcii.


Voucher je možné získať pri návšteve autorizovaného servisného partnera Audi v období od 5. 9. 2022 do 30. 11. 2022.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť dostať vaše vozidlo do správnej kondície. * Akcia sa vzťahuje len na vozidlá evidované v SR s dátumom prvej evidencie v období od 1.1.2011 do 31.12.2017, podľa databázy evidovaných vozidiel v SR k 31. 7. 2022. Voucher je možné uplatniť iba na jedno VIN číslo vozidla. Vozidlo musí mať v čase uplatnenia vouchera vykonané všetky zvolávacie a dielenské akcie dané výrobcom vozidla. Minimálna hodnota zákazky, na ktorú je možné uplatniť voucher, je 180 € s DPH. Voucher je možné použiť iba na originálne diely, originálne náplne alebo servisné práce značky Audi u autorizovaného servisného partnera Audi zúčastneného na akcii. Ponuka neplatí pre vozidlá v štátnej službe a ani pre vozidlá neregistrované v SR.
 

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.