Porsche Inter Auto Slovakia Ponuky & Akcie

Zažite ten čistý barcelonský pocit a pocit slobody. Toto je SEAT. Objavte rozmanitosť modelov a nájdite svoj model SEAT.

  1. Ponuky & Akcie
  2. Objavujte s nami nové trasy!
01.06.2023
Ponuky & Akcie

Objavujte s nami nové trasy!

Sezónna akcia 2023

Seat

S príchodom letnej sezóny je dôležité sa postarať o vaše vozidlo a uistiť sa, že je v najlepšom stave a pripravené na letné výzvy. Pri servise SEAT sa pred letom zameriavame na servisné služby, ktoré sú nevyhnutné pre vašu bezpečnú a pohodlnú jazdu.

Vozidlo skontrolované.

Môžete vyraziť na cesty.


Výkyvy počasia, ktoré sa vyskytujú v každom ročnom období, môžu mať vplyv nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Ak chcete mať istotu, že môžete bezpečne a spokojne vyraziť za novými dobrodružstvami, absolvujte so svojim vozidlom preventívnu prehliadku SEAT Check.

Image
Image

Pripravte svoj SEAT na letné obdobie už teraz.


Čistý vzduch je základom všetkého, dokonca aj pri jazde autom. To platí dvojnásobne pred začiatkom dovolenkovej sezóny, kedy vašu klimatizáciu čaká najväčší nápor. Čím je vaša cesta dlhšia, tým je "dobrá klíma" v aute dôležitejšia.
 

Základný strešný nosič.


Strešný nosič umožňuje jednoduchú prepravu rozmerných predmetov. Jeho konštrukcia eliminuje aerodynamický hluk a odpor vzduchu počas jazdy, čím prispieva k priaznivej spotrebe paliva.

Image
Image

Strešný box.


Získajte dodatočný priestor vďaka našim strešným boxom, odolným proti poveternostným vplyvom. Majú objem od 400 do 460 litrov a dajú sa otvárať z obidvoch strán, takže máte pohodlný prístup k vašim veciam.

Nosič bicyklov.


Či už máte radi jazdu na asfaltových alebo na blatistých lesných cestách, bezpečná preprava vášho bicykla je pre vás nevyhnutnosťou. Aerodynamický nosič bicyklov je univerzálny a bezpečný. Ponúka nosnosť až 20 kg a vďaka exkluzívnemu upínaciemu systému a špeciálnemu úchytu kolies bicykel jednoducho upevníte na svoje miesto. Viac času tak môžete venovať plánovaniu trasy, kam sa vyberiete nabudúce.

Image
Image

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie.


Na tomto nosiči môžete prepravovať 2 bicykle, s použitím rozširovacej sady až 3 bicykle. Nosič je vhodný aj na prepravu elektrobicyklov. Je špeciálne prispôsobený pre vaše vozidlo a spĺňa všetky naše testy kvality. A vďaka sklopnému systému umožňuje pohodlné nakladanie do batožinového priestoru aj s upevnenými bicyklami.

Rohož do batožinového priestoru.


Polopevná rohož s presnými rozmermi batožinového priestoru a názvom modelu vozidla pomáha udržať batožinový priestor čistý. Zvýšený okraj zabraňuje vytečeniu kvapalín.

Image
Image

Gumové rohože.


Gumové rohože pre lepšiu ochranu pred nečistotami a tekutinami. Sada 4 kusov. Rohože vodiča a spolujazdca s upevňovacím systémom.

Ochrana batožinového priestoru.


Ochráni batožinový priestor vrátane podlahy a bokov a zabraňuje ich znečisteniu blatom a srsťou. Vode nepriepustná nylonová tkanina chráni aj pred premočením. Odolná ochranná prikrývka nemeckej kvality má bočné vrecká na fľaše, vodítko, popruhy či iné potreby. Poloha sa dá nastavovať malými príchytkami v hornej časti. Rozmery: 156 × 119 cm.


Obj. č. 000061609D

78,72 €

Image
Image

Ochranná fólia nakladacej hrany.


Chráni lak nárazníka pred poškriabaním pri nakladaní a vykladaní batožiny. Dá sa jednoducho a rýchlo nalepiť na nakladaciu hranu zadného nárazníka.

Skladací box.


Praktický skladací box je výborným pomocníkom pri udržiavaní poriadku v kufri vozidla. S logom SEAT na bočnej strane. S úchytkami na prenos a praktickými bočnými vreckami. Materiál: 100 % polyester. Rozmery: 60 × 36 × 25 cm. Farba: čierna. 


Obj. č. 000061109F

40,32 €

Image
Image

Elektrická kolobežka SEAT MÓ 65


SEAT MÓ 65 s pohonom Segway predstavuje úspornú a ekologickú alternatívu pre mestskú mobilitu. Veľké, stabilné pneumatiky sa postarajú o uvoľnenú jazdu, predné a zadné LED svetlá zvýšia vašu viditeľnosť a praktický LED displej zaistí všetky potrebné informácie. Kam vyrazíte na svoju prvú jazdu?


Obj. č. 000050530C

866,88 €

Objavte Originálne príslušenstvo SEAT vhodné pre váš životný štýl. Inšpirované veľkomestom.Navyše teraz s 15 % zľavou.

Image

*Odporúčaná minimálna výška zľavy pre zákazníka. Autorizovaný servisný partner SEAT môže poskytnúť akúkoľvek ďalšiu vlastnú zľavu. Účasť autorizovaných servisných partnerov SEAT na akcii je dobrovoľná. Ponuka platí od 1. 6. 2023 do 31. 8. 2023 alebo do vypredania zásob. Uvedené ceny sú nezáväzné odporúčané ceny v EUR vrátane DPH a sú už po zľave 15 %.   V prípade záujmu o zakúpenie či overenie dostupnosti produktov a doplnkov z Originálneho príslušenstva SEAT, kontaktujte autorizovaného servisného partnera SEAT. Vyhradzujeme si právo na zmeny v cenách, dizajne, tvare, farbe a špecifikáciách uvedených produktov bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky použité v katalógu a na webovej stránke majú len ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti. O prípadných požiadavkách, obmedzeniach a vhodnosti použitia pre váš typ vozidla sa informujte u autorizovaného servisného partnera SEAT. Za chyby sadzby a tlače nezodpovedáme.
Zdroj: seat.sk

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.