Porsche Inter Auto Slovakia Novinky

Hľadáte svoje vysnívané auto? Potom ste vo Volkswagene na správnom mieste. Zabezpečte si nové vozidlo, ktoré je ihneď k dispozícii alebo si nakonfigurujte požadovaný model podľa svojich predstáv.

  1. Novinky
  2. Volkswagen T-Cross
01.03.2022
NOVINKY ZO SVETA VOLKSWAGEN

Volkswagen T-Cross

Obľúbené a praktické SUV

VW

Mimoriadne talentovaný: Nový T-Cross je funkčné a všestranné vozidlo. Vďaka dizajnu crossover modelu, mnohým možnostiam usporiadania a vysokej úrovni praktického využitia predstavuje dokonalé spojenie variabilnosti a kompaktnosti. V skratke: Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

Image

Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru


Exteriér

Nový T-Cross spája urbánny charakter s funkčným dizajnom: Dlhá kapota motora a široká maska chladiča mu dodávajú výrazný vzhľad. So svojou priliehavou karosériou vyniká toto viacúčelové vozidlo všade: v meste, v každodennom živote a v teréne.

Taký individuálny ako váš vkus


Interiér

K exkluzívnym prvkom interiéru patrí ambientné osvetlenie, kvalitné sedadlá čalúnené látkou a voliteľné dizajnové balíky výbavy v troch rôznych prevedeniach. Výbava interiéru neponúka len komfort na vysokej úrovni, ale tiež možnosť individualizácie podľa osobných potrieb.

Image
Image

Svetlá

Nový T-Cross má charizmu aj vďaka svojím svetlám: So sériovo dodávanými dennými LED svetlami a halogénovými svetlometmi sa toto mestské SUV vždy prezentuje v tom najlepšom svetle. S výbavou Style disponuje LED svetlometmi.

Pre výbavu Life si môžete objednať LED svetlomety so svetelnou grafikou, ktorá je charakteristická pre model T-Cross. Pre T-Cross Style sú súčasťou sériovej výbavy a je dodatočne vybavený bočnými obrysovými svetlami.

Voliteľná výbava T‑Cross R‑Line
 
Výrazné tvary, atletický charakter: S voliteľným balíkom výbavy R-Line zdôrazňujete športové črty modelu T-Cross: Dynamické predné partie zvýrazňuje nárazník v čiernom vysokolesklom prevedení a i. Nastúpte do modelu T-Cross a budete nadšený exkluzívnym interiérom v typickom štýle modelov R: prahové lišty vpredu s logom R-Line, sériové dekoračné prvky "Race" ako aj pedále a opierka chodidla z ušľachtilej ocele vás okamžite upútajú. Výrazný vzhľad dotvára aj čierny strop a koberčeky s dekoračným prešívaním.  

Image

Priznať farbu
 
Nový T-Cross je schopný premeny ako žiadny iný: S voliteľným dizajnovým balíkom "Black", "Energetic Orange" a "Bambus Garden Green" od výbavy Life mu dodáte nezameniteľný vzhľad a vytvoríte z neho pravú štýlovú ikonu.

Dizajnový balík "Energetic Orange" na seba definitívne pritiahne pozornosť, a z modelu T-Cross vytvoríte vozidlo, ktoré udáva trendy.

Dizajnový balík "Black": v interiéri vytvárajú akcenty napríklad dekóry vo vysokolesklom čiernom a sivom prevedení, ktoré pri každej jazde v modeli T-Cross zanechajú trvalý dojem.

Dizajnový balík "Bambus Garden Green": kombinácii farieb: Dodajte interiéru vášho vozidla T-Cross farebné akcenty. So strednou časťou a vnútornými bokmi sedadiel čalúnenými v tyrkysovom, oranžovom a sivom odtieni a s exkluzívnym dekórom v čiernom a sivom prevedení vytvoríte z interiéru miesto, ktoré upúta pozornosť.

Image
Image
Image

Emócie vo vysokom rozlíšení
 
Či už počas jazdy potrebujete aktuálne dopravné informácie, pomocou navigácie chcete dosiahnuť váš cieľ alebo len chcete počúvať vašu vlastnú hudbu - T-Cross vám ponúka rôzne možnosti pohodlného a jednoduchého použitia modernej techniky.

  • Vysoká úroveň zábavy a navigačného systému, rádio
  • S pripojením ku všetkému, čo je pre vás dôležité - konektivita
  • V hudobnom raji: so zvukovým systémom Beats a Apple Music
Image
Image
Image

Pre viac informácií kontaktuje tím predaja Volkswagen na našich prevádzkach Porsche Inter Auto:Zdroj: volkswagen.sk


T-Cross:
Spotreba: 5,8 - 6,5 l/100km

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.