NOVINKY ŠKODA
04.10.2021

ŠKODA PNEUGARANCIA

Vaša bezstarostná jazda
ŠKODA Pneu


Čo je ŠKODA Pneugarancia?

Ani najkvalitnejšie pneumatiky nie sú úplne odolné voči všetkým nástrahám, ktoré na vás striehnu na cestách. Či už ide o klince, ostré hrany obrubníkov, alebo o výtlky, pneumatika sa často poškodí do takej miery, že je nutné vymeniť ju za novú. Presne v takom prípade je tu pre vás program ŠKODA Pneugarancia – vďaka nej nemusíte siahnuť hlbšie do vrecka.

Ako získam ŠKODA Pneugaranciu?

Túto výhodu pri poškodení pneumatík získate automaticky pri nákupe pneumatík alebo kompletných kolies u autorizovaného partnera ŠKODA na Slovensku, ak si ich dáte v servise zároveň aj namontovať na svoje vozidlo. Pneugarancia je bezplatná a poskytuje sa na obdobie 3 rokov od dátumu nákupu pneumatiky/kompletných kolies. Vodiči s platnou Doživotnou garanciou Mobility Premium môžu pri nehode využiť aj možnosť odtiahnutia k najbližšiemu autorizovanému partnerovi ŠKODA bezplatne.

Ako prebieha proces záruky?

  1. Poskytnite VIN číslo vozidla.
  2. Predložiť faktúru o nákupe pneumatiky/kompletných kolies vrátane montáže, predložiť poškodenú pneumatiku/kompletné koleso.*
  3. Servisný partner posúdi váš nárok.
  4. Ak budú splnené podmienky Pneugarancie, zákazník získa zľavu zodpovedajúcu opotrebeniu pneumatiky na nákup novej.


V prípade nedostupnosti pneumatiky na trhu bude zákazníkovi ponúknutý obdobný model pneumatiky – 1 kus. (Poznámka: Na jednej náprave vozidla musí byť vždy rovnaký model pneumatík. V prípade nutnosti výmeny aj druhej pneumatiky kvôli zhodnosti na jednej náprave je potrebné zakúpiť druhú pneumatiku bez zľavy.)

* Objednávacie číslo musí byť z ponuky (číselníka) ŠKODA AUTO Slovensko.

O akú zľavu môžem požiadať v rámci Pneugarancie?

Na nasledujúcom obrázku je zhrnutý postup výpočtu zľavy, ktorá vám bude poskytnutá.

Image

Na čo sa vzťahuje Pneugarancia?

  • Iba na také poškodenia pneumatík, ktoré nie je možné opraviť.
  • Poškodenie spôsobené bežnou premávkou (vrátane jazdy po výtlkoch alebo po obrubníkoch).


Na čo sa nevzťahuje Pneugarancia?

  • Montáž a demontáž pneumatík a materiál potrebný na montáž.
  • Poškodenie disku.

Uplatnenie Pneugarancie je možné žiadať len v prípade, že vyriešenie poškodenia, nákup a montáž pneumatiky budú zrealizované u autorizovaného servisného partnera ŠKODA.

Zaujala Vás táto ponuka? 

Pneumatiky sa nedajú zakúpiť online, môžete si ich zakúpiť v ktoromkoľvek autorizovanom servise ŠKODA v našej sieti Porsche Inter Auto Slovakia, naši zamestnanci Vám ochotne pomôžu aj pri ich výbere.

Pozrite si ponuku zimných pneumatík aj na ŠKODA PNEU POTRÁLI: