Porsche Inter Auto Slovakia Novinky

Zažite ten čistý barcelonský pocit a pocit slobody. Toto je SEAT. Objavte rozmanitosť modelov a nájdite svoj model SEAT.

  1. Novinky
  2. SEAT TARRACO
01.01.2021
Novinky od SEAT

SEAT TARRACO

SEAT
  • SEAT Tarraco dostal najvýkonnejšiu verziu 2.0 TSI DSG 4Drive, ktorá je na výber s 5 aj 7 sedadlami
  • Veľké SUV kombinuje výkon 180 kW (245 k) motora 2.0 TSI s rýchlo radiacou prevodovkou DSG a suverenitou pohonu 4Drive
  • Najnovší prírastok dodáva modelovému radu Tarraco novú dimenziu a reaguje na požiadavky zákazníkov v segmente


SEAT teraz ponúka ešte vyšší výkon vo svojom modelovom rade veľkého SUV Tarraco spustením výroby verzie 2.0 TSI DSG 4Drive s výkonom 180 kW (245 k). Tento nový motor dopĺňa portfólio pohonných jednotiek v modelovom rade SEAT Tarraco, ktoré doteraz zahŕňalo benzínové motory (TSI) a naftové motory (TDI) od výkonu 110 kW (150 k), ako aj verziu plug-in hybrid (e-HYBRID) s výkonom 180 kW (245 k). SEAT tým posilňuje charakter modelovej ponuky svojho veľkého SUV a reaguje na záujem zákazníkov o vyšší výkon v tomto segmente vozidiel.


Nový motor 2.0 TSI s výkonom 180 kW (245 k) sa kombinuje výlučne s mäkko a rýchlo radiacou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou DSG, ktorá poskytuje vysoký komfort a efektivitu, pričom súčasne podporuje športové jazdné vlastnosti. Vysoký maximálny krútiaci moment nového motora 370 Nm sa spoľahlivo prenáša na cestu prostredníctvom inteligentného systému pohonu všetkých kolies 4Drive. Vďaka tomu má veľké SUV vynikajúcu trakciu na všetkých druhoch povrchu a za každých poveternostných podmienok - od suchého hladkého asfaltu až po nespevnený povrch pri jazde offroad.


Vysoký výkon a veľký krútiaci moment motora spolu s efektívnym prevodovým ústrojenstvom poskytujú špičkovej verzii radu Tarraco výborné jazdné výkony. Zrýchlenie z 0 na 100 km/h trvá iba 6,2 sekundy, maximálna rýchlosť je 228 km/h.


Nové špičkové pohonné ústrojenstvo bude k dispozícii v kombinácii s výbavami FR a Xcellence, a to s obidvomi verzia karosérie - 5-sedadlovou aj 7-sedadlovou.


Model SEAT Tarraco 2.0 TSI DSG 4Drive s výkonom 180 kW (245 k) bol navrhnutý a vyvinutý v Barcelone, vo vývojovom centre SEAT v areáli závodu Martorell a vyrábať sa začal tento týždeň vo Wolfsburgu, v materskom závode značky Volkswagen.

Image
Image

Zaujal Vás SEAT Tarraco:

Naši predajcovia siete Porsche Inter Auto Slovakia sú vám plne k dispozícii podľa prevádzok:Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.