Porsche Inter Auto Slovakia Novinky

Zažite ten čistý barcelonský pocit a pocit slobody. Toto je SEAT. Objavte rozmanitosť modelov a nájdite svoj model SEAT.

  1. Novinky
  2. SEAT ATECA
16.06.2020
Novinky od SEAT

SEAT ATECA

Výkon nepozná hranice

SEAT
  • Nový SEAT Ateca 2020 prináša evolúciu dizajnu kompaktného SUV emocionálnejšími štylistickými prvkami na karosérii a modernizovaným interiérom
  • SEAT Ateca dostal plne integrovanú vnútornú i vonkajšiu konektivitu s funkciami a internetovými službami SEAT CONNECT
  • Najmodernejšie asistenčné systémy posúvajú SEAT Ateca 2020 na novú úroveň bezpečnosti
  • Nová verzia vybavenia XPERIENCE dodáva kompaktnému SUV robustnejší charakter offroad
  • Modernizované benzínové motory TSI a naftové TDI pomáhajú znížiť emisie pri zachovaní jazdnej dynamiky

SEAT osviežuje svoj úspešný model Ateca predstavením verzie 2020. Modernizované vozidlo nadväzuje na tradičné atribúty kompaktného SUV a pridáva k nim osviežený a emocionálnejší dizajn karosérie a interiéru, úplnú digitálnu konektivitu, zvýšenú úroveň bezpečnosti a komfortu, ako aj vyššiu efektivitu vďaka modernizovaným motorom.


SEAT Ateca pri svojej premiére v roku 2016 priniesol novú dimenziu do segmentu kompaktných SUV. Perfektne sa hodil pre moderný život ako priestranné, praktické a všestranné SUV s osobitým štýlom. A nové verzia z roku 2020 umocňuje jeho typické atribúty – výrazný charakter, emocionálny dizajn a dynamickú osobnosť.

Image

„Ateca patrí k najúspešnejším modelom značky, od uvedenia v roku 2016 sa z neho predalo vyše 300.000 kusov. Nový SEAT Ateca 2020 predstavuje evolúciu pôvodného produktu a má ambíciu nadviazať na jeho úspech a konsolidovať našu pozíciu v jednom z najdôležitejších segmentov trhu,“ povedal Carsten Isensee, predseda predstavenstva SEAT.

Model SEAT Ateca, ktorý bol navrhnutý a vyvinutý v Barcelone a vyrába sa v Kvasinách (Česká republika), dodal nový impulz do modelového programu španielskej značky ako jej prvé SUV – vozidlo segmentu, ktorý je zvlášť dôležitý pre pokračujúci úspech značky SEAT.

Od uvedenia v roku 2016 sa celosvetovo predalo vyše 300.000 kusov modelu SEAT Ateca, čo je dôkazom veľkého úspechu kompaktného SUV.
 

Image

Základné tézy: nový energetický impulz

OSVIEŽENÁ EVOLÚCIA
Nový SEAT Ateca 2020 prináša evolúciu dizajnu do kompaktného SUV: jeho emocionálnejšie výrazové prostriedky dizajnu exteriéru a modernizovaný interiér mu dodávajú výraznejší charakter, k čomu prispieva energickejšia tvár, typická pre nové výrazové prostriedky dizajnu SEAT.
Nový SEAT Ateca prichádza s najmodernejšou osvetľovacou technológiou ako svetlomety FULL LED a LED zadné skupinové svetlá štandardne, ako aj dynamické smerové svetlá.

Image
Image

ÚPLNÁ KONEKTIVITA VYTVÁRA PREPOJENIE S DIGITÁLNYM ŽIVOTOM
Modernizovaný SEAT Ateca poskytujú úplnú digitálnu konektivitu vďaka vnútornej konektivite (Full Link s bezdrôtovým pripojením smartfónu cez Android Auto a Apple CarPlay) a vonkajšej konektivite s online službami a funkciami SEAT CONNECT. Okrem toho hlasové ovládanie (aktivované zvolaním „Hola Hola“) umožňuje užívateľovi ovládať nový systém infotainmentu
s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 palca) prostredníctvom prirodzenej reči.


Zaujal Vás SEAT Ateca?

Naši predajcovia siete Porsche Inter Auto Slovakia sú vám plne k dispozícii podľa prevádzok:Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.