Porsche Inter Auto Slovakia Novinky

 1. Novinky
 2. NOVÝ VOLKSWAGEN AMAROK
26.07.2022
Novinky od Volkswagen Úžitkové vozidlá

NOVÝ VOLKSWAGEN AMAROK

Svetová premiéra novej generácie

VW

AMAROK svojim vodičom dáva jasný odkaz: Všetky cesty sú cieľ.

Úplne prepracovaný model definuje prémiový segment Volkswagen Úžitkové vozidlá svojou modernou technológiou a novým dizajnom. Pretože bez ohľadu na to, kde a kedy sa nový Amarok použije: široké spektrum jeho moderných asistenčných systémov ponúka väčšiu podporu ako predchádzajúci model

Jeho prémiový charakter zvýrazňujú prvky ako ambientné osvetlenie a prémiový zvukový systém od spoločnosti Harman Kardon. Ako spoločník do terénu nadchne lepšími terénnymi schopnosťami a voliteľným silným agregátom V6. A pre tých, ktorí hľadajú robustné a spoľahlivé úžitkové vozidlo, ponúka nové prvky, ako je 3,5 t ťažné zariadenie pre všetky automatické prevodovky a ďalšie premyslené detaily pre každodenné používanie. Bez ohľadu na požiadavky: Nový Amarok ich zvládne takmer bez námahy.

To je Amarok. Nový pick-up od Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Image
Image
Image

Dizajn
Nový Amarok sa prezentuje silnými kontúrami v kompletne nanovo prepracovanom dizajne značky Volkswagen Úžitkové vozidlá: mierne širší rázvor zabezpečuje vyšší nájazdový uhol pre lepšiu priechodnosť terénom a aj šírka vozidla je v porovnaní k predchádzajúcemu modelu výraznejšie maskulínnejšia. Moderné "IQ.Light" Matrix LED svetlomety, voliteľné disky do veľkosti až 21 palcov, úplne nové balíky výbavy "Exteriér Styling" s novo navrhnutými "Styling" lištami a stúpačkami sú rovnakými exkluzívnymi elementmi ako maska chladiča, ktorá - v závislosti od verzie - individuálne prechádza do horizontálneho usporiadania prednej časti alebo do tvaru písmena X pri najvyšších verziách výbavy.

Keď už hovoríme o exkluzívnych prvkoch: na ložnej ploche medzi podbehmi kolies je dosť miesta na priečne uloženie europalety, ktorá sa dá pripevniť pomocou kotviacich ôk. Ďalšou novinkou je statické zaťaženie strechy 350 kg: nikdy predtým nebolo možné postaviť stan na príjemnejšom podklade.

Dizajnové prvky nového modelu Amarok:

 • Nová maska chladiča
 • IQ.Light" Matrix LED svetlomety
 • zadné LED svetlá
 • Kolesá 16"/17"/18"/20"/21",
 • Terénne pneumatiky do 18"
 • Vyrazený nápis Amarok po celej šírke zadných dverí
Image
Image

Nový AMAROK je ponúkaný vo verziách:

 • Amarok,
 • Amarok Life,
 • Amarok Style,
 • Amarok PanAmericana,
 • Amarok Aventura
Image
Image

Dizajn a komfort interiéru


Robustný a sebavedomý exteriér, funkčný a kvalitný interiér: nový Amarok zaujme sofistikovaným komfortom, viditeľným prémiovým charakterom a inteligentnými asistenčnými systémami.


Image

Asistenčné systémy a mobilné online služby
Nový Amarok je vybavený viac ako 30 asistenčnými systémami, z ktorých viac ako 20 je na palube modelu Amarok úplne nových. Vozidlo disponuje aj mobilnými online službami, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčujú každodenný život. Napríklad hlasové ovládanie online v balíku "VW Connect Basic". S balíkom "VW Connect Navigation" získate ďalšie mobilné online služby - okrem iného mapy pre navigáciu, ktoré možno aktualizovať online, aktuálne dopravné informácie pre Európu a prístup k niektorým špeciálnym cieľom.

Image

Prémiová výbava


Prémium je spôsob života. V novom modeli Amarok si vďaka prémiovej výbave môžete vychutnať prvotriedny komfort v kombinácii s inteligentným infotainment systémom a najmodernejšími asistenčnými systémami.

Kontaktovať predajcov Volkswagen Úžitkové vozidlá:

Zdroj: Volkswagen Úžitkové vozidlá
 

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.