Porsche Inter Auto Slovakia Novinky

Audi už dnes formuje svet zajtrajška. S progresívnou technológiou, vášnivou kreativitou a novým sociálnym podnetom na zamyslenie. Objavte rozmanitosť našich modelov Audi už teraz.

  1. Novinky
  2. NOVÉ AUDI Q7
01.02.2024
Novinky od Audi

NOVÉ AUDI Q7

Výkon s osobnosťou

Audi

Audi SQ7 SUV** zdôrazňuje svoj silný výkon športovým dizajnom. Veľký priestor s variabilnou koncepciou interiéru uľahčuje bežný život v mnohých situáciách.

Dynamické potešenie z jazdy


Očakávať môžete vysoký jazdný komfort a športové jazdné vlastnosti. V Audi SQ7 SUV** nájdete technológie na zvýšenie jazdnej dynamiky v kombinácii s mimoriadne výkonným V8-valcovým motorom TFSI.


Rozdiel je v označení S
Audi SQ7** v sivom perleťovom lakovaní Daytona prezentuje čistý športový charakter s prídavnými dielmi špecifickými pre modely S v novom dizajne.


Fascinujúca svetelná technológia
Vďaka predným svetlometom HD Matrix LED*** Audi laserovým svetlom*** a digitálnym zadným OLED*** svetlám so štyrmi rôznymi pármi svetelných podpisov, ako aj s nimi vzájomne zladenou dynamickou animáciou svetla môžete vozidlu dodať individuálne osvetlenie.

 
S zaujme aj v interiéri
V Audi SQ7 SUV** sa každá cesta stáva mimoriadnym zážitkom. Exkluzívny dizajn interiéru s prvkami špecifickými pre modely S sprostredkuje športový charakter a štýl.
 


Multifunkčná priestorová koncepcia
Pre všetkých spolucestujúcich vrátane batožiny je k dispozícii veľký priestor. Zadná lavica plus*** a tretí rad sedadiel umožňuje variabilné usporiadanie priestoru

Image

*Uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií boli získané zákonom stanovenou metódou merania. Testovací cyklus WLTP úplne nahradil štandard NEDC od 1. januára 2022, takže pre novo homologované vozidlá po tomto dátume nie sú k dispozícii žiadne hodnoty NEDC. Údaje sa nevzťahujú na jednotlivé vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia výlučne na účely porovnania rôznych typov vozidiel. Doplnková výbava a príslušenstvo (prídavné diely, veľkosť pneumatík atď.) môžu zmeniť dôležité parametre vozidla, ako sú hmotnosť, valivý odpor a aerodynamika, a okrem poveternostných a dopravných podmienok, ako aj individuálneho štýlu jazdy vodiča môžu ovplyvniť spotrebu paliva, spotrebu elektrickej energie, emisie CO2 a hodnoty jazdných výkonov vozidla. Pre realistickejšie testovacie podmienky sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 namerané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty namerané podľa NEDC. Ďalšie informácie o rozdieloch medzi WLTP a NEDC nájdete na www.audi.sk/servis-a-prislusenstvo/audi-servis/wltp.


**Audi SQ7 SUV: spotreba paliva (kombinovaná¹) v l/100 km: 12,0-12,7; emisie CO₂ (kombinované¹) v g/km: 272-290. Pre vozidlo sú dostupné len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.


 

***Uvedené vybavenie je voliteľné a za príplatok.Zdroj: Audi.sk

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.