NOVINKY ŠKODA
10.09.2018

NOVÁ ŠKODA FABIA

VAŠA JAZDA, VAŠA VOĽBA.
Nová ŠKODA Fabia

Či už ste introvert alebo extrovert, zaručene oceníte kreatívny Color Concept, vďaka ktorému
môže nová ŠKODA FABIA vyjadriť vašu osobnosť. Vyberte si disky kolies, spätné zrkadlá,
strechu a zvyšok karosérie v rozličných farbách a zlaďte tak svoj osobitý štýl so štýlom vášho
auta.  

Či už ste rodinný typ alebo individualista, zaručene oceníte 530-litrový batožinový priestor, ktorý navyše môžete v prípade potreby zväčšiť vďaka variabilným zadným sedadlám až na 1 395 litrov a prakticky organizovať pomocou sieťového programu. To nepochybne využijete na rodinných výletoch
aj na nákupoch.

Či už túžite zažiariť, oslniť alebo si len užiť zážitok z jazdy, zaručene ju oceníte. Zažiarte vďaka FULL LED SVETLOMETOM, ktoré vám umožnia lepšie vidieť a zároveň byť lepšie viditeľný. Oslňte vďaka 18“ DISKOM, ktoré vystihnú váš štýl. Užite si zážitok z jazdy so 6,5“ FAREBNÝM DOTYKOVÝM DISPLEJOM a SVETELNÝM ASISTENTOM, vďaka ktorým bude šoférovanie komfortnejšie.

Či už ste viac odvážny alebo rozvážny, zaručene oceníte vyspelé asistenčné systémy ako BLIND SPOT DETECT, REAR TRAFFIC ALERT či FRONT ASSIST. Ich pomoc a zásluhy na komfortnejšej a bezpečnejšej jazde si budú pochvaľovať skúsení vodiči aj nováčikovia.

Nová ŠKODA FABIA ponúka ideálne riešenia pre každého.

Navštívte svojho najbližšieho predajcu Porsche Inter Auto ešte dnes a získajte novú ŠKODA Fabia s limitovaným štartovacím bonusom: