NOVINKY SEAT
18.02.2019

CUPRA sa posúva do novej dimenzie

Teaser pri príležitosti prvých narodenín CUPRA
CUPRA nová štúdia

> CUPRA predstaví 22. februára, rok po založení značky, novú štúdiu.
> Nové vozidlo bude dokumentovať smerovanie a víziu značky z hľadiska dizajnu a technologickej perspektívy.
> Exkluzívne vozidlo kombinuje udivujúci vzhľad s dynamickými jazdnými vlastnosťami.

Martorell, 15-02-2019 – Presne o týždeň, 22. februára 2019 bude CUPRA oslavovať svoje prvé narodeniny ako samostatná značka a pri tej príležitosti predstaví vysoko výkonný automobil novej úrovne s výnimočným dizajnom a jedinečnými jazdnými výkonmi.

Touto štúdiou, ktorá je úplne prvým vozidlom vyvinutým od začiatku výlučne pre značku CUPRA, vývojový tím vytvoril vozidlo kombinujúce výhody vysoko výkonného automobilu a SUV.

Dynamická štúdia prináša nápadný, atraktívny dizajn a kvalitu high-end do významného segmentu, v ktorom zákazníkom chýba automobil vymykajúci sa z masy.

Táto štúdia predstavuje syntézu atribútov značky CUPRA. Je to zvláštny a jedinečný automobil s nápadným, modelovaným dizajnom a vyžaruje energiu, s ktorou značka vyvíja novú generáciu vozidiel,“ povedal Wayne Griffiths, výkonný riaditeľ značky CUPRA.


Štúdia CUPRA bude mať digitálnu premiéru 22. februára.


CUPRA je mimoriadna značka pre mimoriadnych ľudí, ktorá bude nadchýnať zákazníkov, preferujúcich rovnaké hodnoty: jedinečnosť, eleganciu a výkon. Milovníci automobilov môžu teraz dať svoju dôveru značke, ktorá splní ich očakávania. Okrem zavádzania nových modelov bude CUPRA pokračovať aj v tradícii automobilového športu účasťou v seriáli TCR. Svet CUPRA vyžaruje energiu a zákazníci ho budú môcť zažiť v sieti takmer 280 špeciálne vybraných predajcov v celej Európe, kde si bude získavať nových fanúšikov.

http://seat-mediacenter.com